OnLine sraz bývalých hráčů Private Word Of Warcraft serveru Vendetta

Autor: Mic-net <wow(at)vendetta-online.eu>, Téma: Oznámení., Vydáno dne: 15. 02. 2023

Ahoj Vendetťáci (jednou Vendetťák, navždy Vendetťák),
jménem projektu Private WoW serveru Vendetta, Tě zvu na OnLine sraz bývalých hráčů hry World Of Warcraft, který se uskuteční 19.3.2023 ve 20:00 před branami města „Shattrath City“. Na serveru Tě již nyní, čeká tvá herní postava tak, jak jsi jí na serveru před lety zanechal/a. Pokud má tvá postava příliš nízký level pro bezpečné cestování do „Shattrath City“, požádej GM o teleportaci, nebo svého kamaráda mága, který Ti může vyčarovat teleportační portál.

Pokud jsi již zapomněl/a, kde máš instalační soubory hry, je možné si zde na stránkách v sekci „Download“ stáhnout celou hru, bez potřeby instalace, nebo nastavování. (Jen stáhneš jeden soubor, rozbalíš ho a můžeš se rovnou připojit do hry.)

Pokud se na srazu setká dost zájemců, můžeme spolu vyrazit po letech i na nějaký dungeon. Pokud méně, můžeme spolu alespoň poklábosit…

Bližší informace postupně uvedu a na případné dotazy budu pravidelně odpovídat na našem fóru v sekci „Srazy hráčů serveru Vendetta“.

Mic-net

PS: Při přihlašování přímo do hry se nelekněte, první přihlášení trvá neobvykle dlouho, cca 15 sekund, následné už je pak okamžité…